Shef mashkull apo shefe femër, kush drejton më mirë?

19 Tetor, 11:57

Për shumicën nga ne puna është një nga gjërat më të rëndësishme, pasi aty kalojmë pjesën më të madhe të kohës. Disa shkojnë me dëshirë në punë, disa të tjerë jo dhe aq, shpesh herë kjo mund të lidhet me eprorët që kemi mbi kokë. Kemi dëgjuar të flitet për preferencë shef Mashkull apo shef Femër në punë? Po cili vërtet t’a bën punën më të lehtë?Përgjigjet janë të ndryshme. Në një intervistë në ‘Rreze Dielli’ disktuam me aktivisten Sevim Arbana dhe pedagogen Xhoi Jakaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha