Shembet ndërsa në Palma de Majorka, 4 të vdekur, 16 plagosen

24 Maj, 18:45

Të paktën 4 persona humbën jetën dhe 16 të tjerë u plagosën pasi një ndërtesë u shemb në një plazh në Majorka.