Shëndeti mendor tek të rinjtë shqiptar/ Për çfarë kërkojnë më shpesh ndihmë?

24 Qershor, 11:52

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv folëm për të rinjtë, për çfarë kërkojnë ndihmë më shpesh ata? Ankthi depresioni dhe ngacmimet seksuale duket se janë problemet e tyre më të shpeshta.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha