Shënoi autogol dhe gol, vëllai i Gjasulës shpërthen në lot pas barazimit në shtesë kundër Kroacisë

20 Qershor, 10:49

Mesfushori Klaus Gjasula u aktivizua në minutën e 72-të të sfidës kundër Kroacisë