Sherr mes 3 personave në Vorë! 34 vjeçari i plagosi me thikë vëllain, ushtaraku nxjerr armën e shërbimit dhe e qëllon (EMRAT)

23 Nëntor 2023, 13:24

Tre persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin mesditën e sotme në Vorë.