Shkarkohet nga vettingu gjyqtarja e 'Tik Tok' Enkeleda Kapedani! Probleme me pasurinë, figurën dhe përgatitjen profesionale

18 Maj, 13:12 | Përditesimi i fundit: 2022-05-18 15:00:51

Enkeleda Kapedani, gjyqtarja të cilësi iu publikuan video në TikTok duke sfiluar në ambientet e Gjykatës, është shkarkuar nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha