Shokuese në Itali/ 2 fëmijë po luanin në kopshtin e shtëpisë vriten me armë zjarri nga një 35-vjeçar 'i çmendur'! I vdekur edhe një i moshuar! Autori vret veten

13 Qershor, 18:14

Një ngjarje shokuese raportohet nga Italia. Tre persona, mes tyre dy fëmijë kanë mbetur të vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një rrugë në Romë.

Një burrë ka qëlluar dhe ka vrarë dy vëllezër të moshës 3 dhe 8 vjeç dhe një burrë të moshuar që ishte me biçikletë. Një person i katërt, një burrë që kishte nga shtëpia me një karrocë për të hedhur mbeturina, arriti t'i shpëtonte goditjeve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha