Shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentash, arrestohet Vangjush Dako! SPAK urdhër arreste edhe për 9 ish-zyrtarë të bashkisë së Durrësit

6 Qershor, 17:56 | Përditesimi i fundit: 2023-06-06 23:09:41

Ish kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të SPAK, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës dhe falsifikimit të dokumenteve për një leje ndërtimi të dhënë 11 vite më parë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha