Shpërthen vullkani nën ujorë në Oqeanin Paqësor, paralajmërime për cuname në disa vende

15 Janar, 10:52

Shpërthimi tetë-minutësh ishte aq i dhunshëm sa mund të dëgjohej si "bubullima të forta" në Fixhi, më shumë se 800 km larg. Gazi, tymi dhe hiri që dolën nga vullkani arritën në një lartësi deri në 20 km.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha