Shpërthimet në veri të Kosovës, Mustafi: Një komunitet i tërë terrorizohet nga disa banditë! Nuk pranojnë dot realitetin se është vend i pavarur

8 Dhjetor 2022, 13:06

Situata vijon të jetë e tensionuar në veri të Kosovës ku përgjatë dy ditëve të fundit janë regjistruar 6 sulme me bombë dhe të shtëna në Mitrovicën e Veriut dhe Zubin Potok dhe raportohen se kanë ndodhur pranë zyrave të Komisionit Komunal Zgjedhor.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha