'Shpresojmë që Partizani të mos ndalet më', Marku nuk i trembet Skënderbeut! Shehi: Tirana i druhet faktit që Egnatia ndryshoi trajner

3 Dhjetor 2021, 16:04

Te Partizani si trajneri Daja ashtu edhe futbollisti Marku shpresojne te 3 pikët kundër Skënderbeut për ta quajtur të kaluar krizën e fillimsezonit. Ndërkohë po të shtunën për llogari të Superligës do të luhen edhe dy ndeshjet Egnatia-Tirana si dhe Kastrioti-Kukësi.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha