‘Shqipëria meriton më shumë’/ Basha zbulon sloganin dhe simbolikën kuqezi, programi shpaloset nesër tek Parku Olimpik

31 Maj, 12:35

PD do të zbulojë nesër programin politik nën sloganin 'Shqipëria Meriton Më Shumë'. Ka qenë kreu Lulzim Basha që përmes një postimi ka njoftuar aktivitetin për ditën e nesërme në Parkun Olimpik të Tiranës, ora 11:00, ku pritet të shpaloset programi për zgjedhjet e ardhshme të 2025.