Shqiptarët blejnë më shtrenjtë! INSTAT: Rriten çmimet e produkteve të shportës

8 Shtator, 14:36 | Përditesimi i fundit: 2021-09-08 15:51:22

TIRANE - Produktet e shportës në Shqipëri kanë pësuar rritje të çmimeve, sipas Institutit të Statistikave. Rritjen më të madhe të çmimeve e kanë pësuar fruta, perimet dhe zarvazatet nga 20 – 40% më shtrenjtë krahasuar me vitin 2020. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha