Shqiptari vret ish-gruan në Gjermani, i shkoi në vendin e punës dhe e qëlloi për vdekje! U kap në tentativë për t’u arratisur

22 Janar, 16:16

Një ngjarje e rëndë është raportuar një ditë më parë në Markdorf të Gjermanisë ku një shqiptar ka vrarë ish gruan e tij për vdekje dhe më pas tentoi të arratisej.

Kategori të tjera