“Shtegu i ngjyrave”, destinacioni i veçantë i fundjavës

21 Maj, 10:06

Destinacioni që ju sygjerojmë këtë fundjavë është Daias, 13 km larg Tiranës, një nga atraksionet që mund të gjeni atje është “Ferma e Breshkave” si dhe liqeni I Gurës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha