Shtëpia perfekte e plazhit nga këshillat e një arkitekteje

5 Korrik, 11:07

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” arkitektja Agisa Xhemali solli trended e kësaj vere për arredimin e shtëpisë së plazhit. Cilat janë  ngjyrat trend, modelet dhe cdo gjë tjetër për arredimin e shtëpisë mund ta ndiqni në këtë intervistë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha