'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 19 janar 2023

19 Janar, 08:06

Titujt e gazetave për sot, nga "ditë të zeza" për pushtetarët e lartë të korruptuar te BSH thotë se më shumë se 23% e shqiptarëve janë në varfëri e deri tek Interi i bën zbor Milanit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha