'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 3 nëntor 2022

3 Nëntor, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga faji i Bashës pse u martua Saliu me Ilirin te Rama i përvishet Britanisë për emigrantët shqiptar e deri tek spektakël i Milanit por rrezikon Realin dhe Bajernin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha