'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 1 gusht 2022

1 Gusht, 08:11

Titujt e gazetave për sot, nga 24 atentate me 27 viktima në 7 muajt e 2022 te Meta e Berisha kundër hapjes së dosjeve e deri tek Rudi Vata thotë se klubet shqiptare besojnë tek bixhozçinjtë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha