'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 24 tetor 2022

24 Tetor, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga nëna e të riut që vdiq thotë se e ka dhunuar policia te Strasburgu dhe Arbitrazhi marrin 198 milionë euro nga buxheti 2023 e deri tek dy spiunë të tjerë në ish-qeverinë e PD?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha