'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 12 korrik 2022

12 Korrik, 08:37 | Përditesimi i fundit: 2022-07-12 11:18:46

Titujt e gazetave për sot, nga paralajmërimi se skandali i inceneratorëve do rrëzojë Edi Ramën te firma e së vdekurës u përdor për evazionin 189 mln euro e deri tek dita e Tiranës ,Taulanti kërkon një gol.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha