'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 24 shkurt 2023

24 Shkurt 2023, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha thotë se Olsi Rama është peshkaqeni më i rrezikshëm te Arben Ahmetaj në panik nga prangat e deri tek a do marshojë Saliu në Surrel.