'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 30 dhjetor 2022

30 Dhjetor 2022, 08:06

Titujt e gazetave për sot, nga radiografia e luftës në PD te drejtësia e re dhe Saliu e deri tek futbolli në zi shuhet Pele.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha