'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 14 maj 2022

14 Maj, 07:53 | Përditesimi i fundit: 2022-05-14 08:24:33

Titujt e gazetave për sot, nga Edona Bilali shtatzënë për herë të parë te raundi i parë për Presidentin pa emra e deri tek kur qajnë gratë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha