Shurupi i natyrës kundër virozave, kollës dhe ftohjës, ja si ta përgatisni

11 Janar, 14:09

E ftuar në “Rreze Dielli” nutricionistja Matina Çobo solli disa këshilla tepër të vleshme se çfarë duhet të konsumoni nëse jeni duke marr antibiotikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha