Si ditën kur u martua, gruaja turke feston divorcin, nis festa me daulle e këngë në lagje (VIDEO)

21 Qershor, 17:30

Me daulle dhe kërcim, jo dasmën apo fejesën por ka festuar kështu ndarjen nga bashkëshorti një grua turke, pas betejës ligjore e cila ka zgjatur 2 vite dhe që më në fund i ka siguruar lirinë .

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha