Si do të jenë kushtet e pensioneve për vitin 2023? Ekspertja ju shpjegon gjithçka që duhet të dini

19 Janar, 14:20

Si do të jenë kushtet e pensioneve për vitin 2023, përfitimet dhe si do të bëhet llogaritja për të punësuarit. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli”, ekspertja e sigurimeve shoqërore Afroviti Dhuci, shpjegoi më tepër rreth kushteve të pensioneve për këtë vit ndërsa iu përgjigj edhe shqetësimeve të qytetarëve përmes telefonatave në studio.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha