Si më pushuan nga puna padrejtësisht’ pedagogia Xhoi Jakaj ‘shpërthen’ ndaj ish-shefes

19 Tetor, 12:26

Xhoi Jakaj ka mbajtur postin e drejtoreshës së burgut të grave në Tiranë, ndërsa për largimin nga puna u shpreh se ishte kërkesë e shefes së re, duke shtuar edhe një motivacion tjetër përse për të një lider mashkull drejton më mirë.

Unë në fund të ditës nga detyra kam ikur nga një grua, kjo të dhemb shumë. Unë kalova katër ministra burra, asnjëri nuk më largoi, I pesti që erdhi tha ti tani duhet të hapësh krahun jep dorëheqjen dhe ik” rrëfeu ajo gjatë një interviste në Report Tv.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha