Si në filma, Genti Kame rrëfen dashurinë me konteshën franceze që hoqi dorë nga titulli për të

17 Nëntor 2022, 13:55

Genti Kame në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” për romanin e tij të parë  ”Kulla” dhe në një rrëfim të bukur për jetën familjare dhe dy vajzat e tij Albana dhe Diana.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha