Si ta bëni divorcin sa më të lehtë për fëmijën tuaj

19 Janar, 13:10

Psikologia Valbona Treska u shpreh se shpeshherë prindërit bëjnë disa gabime në mënyrën se si ia përcjellin divorcin fëmijës së tyre duke ndikuar shumë në mënyrën se si rriten dhe vlerësimin që fëmija ka për veten më vonë, prandaj edhe këshilloi se cfarë duhet të ketë parasysh cdo prind që vihet përapara këtij proçesi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha