Si të heqim bojën e stilolapsit nga materialet e lëkurës dhe drurit në kushte shtëpie

5 Tetor, 11:56

Në rubrikën e re në “Rreze Dielli” me Erdona Bjeshkaj e cila jep këshilla praktike për të realizuar vet në kushte shtëpie, heqjen e njollave, pastrimin e ambienteve etj. Në puntatën e sotme, Erdona tregoi si  të heqim bojën e stilolapsit nga materialet e lëkurës dhe drurit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha