Si të kujdesemi për lëkurën pas të 30-tave

11 Janar, 11:39

Mbas  moshës 30-vjeçare fillojnë të vihen re edhe problematikat e para në lëkurë. Por me disa këshilla të thjeshta ju mund të parandaloni shumë probleme të lëkurës suaj. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli’’ dermatologia Brunidla Bardhi tregoi rutinën që duhet të ndiqni dhe këshilla për të pasur gjithmonë një lëkurë të freskët dhe rinore.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha