Si të largojmë njollat e vajit në pak sekonda dhe të përgatisim detergjent pastrimi në shtëpi

22 Nëntor 2022, 14:34

Në rubrikën “Bëje vet” këtë javë blogerja Erdona Bjeshkaj tregoi se si mund të hiqni njollat e vajit nga veshjet tuaja si dhe përgatitjen e një detergjenti në kushte shtëpie.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha