Si të përgatisim kafen trend të momentit

22 Qershor, 11:31

Eksperti i kafes Mario Busti në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” solli  recetën e përgatitjes së kafes trend të momentit. Kafja e ftohtë që konsumohet kaq shumë në verë, një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë që mund ta realizoni në kushte shtëpie.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha