Si të ruajmë perimet dhe të largojmë mizat nga rafti ushqimeve

13 Janar, 15:05

Blogerja Erdona Bjeshkaj në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” tregoi disa truke si të ruajmë perimet dhe të largojmë mizat nga rafti ushqimeve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha