Situata në Fier/ Avokati në Report TV: Boom korrupsioni në Fier, SPAK të veprojë! Mafia e tokave është problem i madh

22 Korrik, 18:20

Pas deklaratave të deputetit socialist Petro Koçi i cili është thirrur nga SPAK të dëshmojë për akuzat për korrupsion në Fier edhe avokati Kujtim Cakrani tha se SPAK duhet të hetojë korrupsionin me tenderat pa garë në bashkinë e Fierit si dhe pronat që vidhet nga mafia përmes falsifikimit të dokumenteve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha