Situata në PD pas përjashtimit të kritikëve të fundit të Bashës në Repolitix, themeluesi i PD, Meçaj: E vetmja risi e Kuvendit Kombëtar duartrokitjet kundër SHBA

20 Korrik, 21:57

Kuvendi Kombëtar i PD dhe ngjarjet në vijim janë tema e diskutimit të mbrëmjes së sotme në emisionin "Repolitix" të gazetarit Denis Minga. Të ftuarit Arben Meçaj, themelues i PD, Aulon Kalaja anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, deputeti Andi Përmeti dhe analisti Plator Nesturi po debatojnë edhe për përjashtimet e fundit në PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha