S'ka fitues, derbin e kryeqytetit Partizani-Tirana e 'feston' Teuta! Presidenti i bardhebluve: Marr përgjegjësitë për sezonin e dështuar

13 Maj, 22:46

Atëherë kur duhej Partizani ka ngecur në derbi me Tiranën me shifrat 0-0, duke hedhur hapin e dytë radhazi të gabuar për titullin kampion. Në ‘Air Albania’ mbizotëroi frika për të mos humbur dhe në fund të dy skuadrat dolën të pakënaqura pasi edhe Tirana pretendon për kupat e Euroës.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha