S’ka fitues në Gjermani, Tottenham-i i Conte-s mjaftohet me një pikë

5 Tetor, 12:22

Me rrjeta të paprekura u mbyll sfida tjetër e luajtur në Gjermani mes Frankfurt e Tottenham. Grupin D të Champions e kryeson Sportingu me 6 pikë dhe ndjekin Frankfurt e Tottenham me nga 4.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha