Skandali i Armando Dukës: Mban peng shitjen e të drejtës televizive të Superiores: Ja kompania që ka ofruar shifrën më të lartë se Super Sporti që ai do ta shpallë fitues

27 Korrik, 17:05

Federata Shqiptare e Futbollit me datë 8 korrik njoftoi hapjen e garës për shitjen e të drejtës televizive për të kampionateve të kategorisë “Abissnet Superiore” dhe Kategorisë së Parë, si edhe të Kupës së Shqipërisë e Superkupës së Shqipërisë

Kategori të tjera