Skandali tek Onkologjiku/ Gazetarja në 'Repolitix': Mjeku denoncoi rrezatimin e Kobalto Terapisë, u detyrua të linte punën

25 Qershor, 22:19

Skandali me mjekët tek Onkologjiku u diskutua në Repolitix me Gazment Koduzi, Besnik Jakaj, Odeta Dume dhe Flogert Muça.