Skënderbeu e la të fundit në renditje, trajneri Kukësit: Më pëlqeu loja! Dinamo dhe Vllaznia përfituesit më të mëdhenj të javës së 23

12 Shkurt, 13:04

Goli i Rashicës riktheu Skënderbeun te fitoret në javën e 23 të Superligës, ndërsa pavarësisht humbjes trajneri i Kukësit Emiljano Çela tha se është i kënaqur me lojën e skuadrës.