Smoothie detox për të humbur peshë

23 Qershor, 11:40

Periudha e verës është koha kur kërkojmë më tepër të humbasim peshë. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” nutriconistja Lediana Liçe solli dy receta smoothie, për personat që duan të humbasin peshë dhe smoothie për personat që dëshirojnë të fitojnë peshë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha