“Sofra Dardane” vjen edicioni i 18 i festivalit në Tropojë

7 Qershor, 10:20

Vjen edhe këtë vit edicioni I 18-të I ‘Sofrës Dardane”, aty ku ruhet trashëgimia dhe përcillen të gjitha vlerat kulturore, veçanërsisht të zonës së veriut. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” Azgan Haklaj, kryetar UAKSH dhe ‘ Mjeshtër I Madh’ foli më tepër për aktivitetin që do të mbahet këtë vit.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha