Sondazhi Piepoli/ PS fiton në Durrës e Lezhë me garat që mbeten të ngushta! Në Shkodër fiton Spahia, por Benet Beci rikuperon 8% e 'beteja' bëhet shumë e fortë

9 Maj, 22:25

Në Repolitix në Report Tv po transmetohet sondazhi i gjashtë dhe i fundit i Institutit prestigjioz 'Piepoli' për zgjedhjet e 14 majit. Instituti italian ‘Piepoli’ që parashikoi saktë 4 zgjedhjet e fundit në Shqipëri rikthehet pak ditë para zgjedhjeve me 6 bashkitë më të rëndësishme të vendit.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha