Sonte Europa League/ Në fushë shumë shqiptarë, Napoli i Rrahmanit kundër Legias së Muçit! Spikat Lazio-Marseille

21 Tetor, 11:15

Sonte Europa League rikthehet me xhiron e tretë të fazës së grupeve ku pritet që në fushë të zbresin edhe mjaft futbollistë shqiptarë. Lazio e Hysajt me shokë pret Marsejën, ndërsa Napoli i Rrahmanit përballet me Legian e Muçit dhe Kastratit. Një ndër përballjet më interesante do të jetë edhe ajo mes PSV dhe Monakos.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha