Sot Euro 2020, Spanja pret Suedinë në Sevilla! Polonia përballet me Sllovakinë dhe Skocia ndaj Çekisë

14 Qershor, 17:36 | Përditesimi i fundit: 2021-06-14 17:37:02

Skuadrat e grupit E zbresin në fushë sot në ditën e katërt të Euro 2020. Spanjë e nis rrugëtimin në mbrëmje ndaj Suedisë ndërsa sfida tjetër është Poloni-Sllovaki. Për grupin D në orën 15:00 luhet Skoci-Çeki.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha