Sot sondazhi i tretë i Piepolit në Report Tv, sjell për herë të parë shpërndarjen e mandateve në zgjedhje për 4 qarqet më të rëndësishme

18 Shkurt, 13:29 | Përditesimi i fundit: 2021-02-25 12:55:37

Report Tv dhe Instituti prestigjioz italian Piepoli, sjellin sonte në mbrëmje sondazhin e tretë për zgjedhjet politike të 25 prillit. Sondazhi i tretë vjen 65 ditë para zgjedhjeve dhe do të transmetohet në orën 20:55 gjatë emisionit "Repolitix" të drejtuar nga gazetari Denis Minga

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha