Spanja i 'bën gjëmën' Portugalisë në shtëpi, Morata i siguron finalet 'La Roha-s' në Ligën e Kombeve

28 Shtator, 12:37

Dueli iberik mes Portugalisë dhe Spanjës është fituar nga kjo e fundit me rezultatin minimal 0-1. ‘La Roha’ është bërë kombëtarja e katërt që shkon në final-four të Ligës së Kombeve pas Holandës, Kroacisë dhe Italisë.

Kategori të tjera