Speciale/ Për herë të parë transmetohen pamje të vilës mbretërore...Vila e Zogut para dhe pas plaçkitjes së vitit 1997

12 Maj, 12:54 | Përditesimi i fundit: 2022-05-12 14:48:41

Report Tv transmeton për herë të parë pamje nga brenda pallatit mbretëror ende të padëmtuar. I përkasin vitit 1995 kur një delegacion nga Polonia e vizitoi për të njohur historinë dhe vlerat arkitekturore të saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha